Senior Java Developer with German

VM.PL Sp. z o.o.
  • Wrocław
Work level
Senior
office or remote
Job Type
Full-time
Salary
B2B 18 480 - 25 200
contract 13 000 - 18 000

Job description

VM.PL Software House - ponad dekada doświadczenia we wspieraniu średniej wielkości firm w całej Europie (głównie kraje DACH) w rozwoju ich systemów i narzędzi IT. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy blisko 475 różnych projektów dla ponad 60 klientów z różnych branż w Europie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, rodzinną atmosferę w zespole i bardzo niski wskaźnik rotacji. Na przestrzeni lat VM.PL stało się uznanym pracodawcą przyciągającym najlepszych specjalistów z dziedziny programowania. Dużo inwestujemy w nasz Zespół, wiedząc, że ludzie to najlepsze, co mamy do zaoferowania i ciesząc się na wiele kolejnych lat zrównoważonego rozwoju.

Aktualnie w VM.PL Software House poszukujemy Senior Java Developera ze znajomością języka niemieckiego. Dołączając do nas będziesz mieć możliwość pracy w międzynarodowym zespole klienta, który specjalizuje się w dostarczaniu usług IT dla niemieckich i europejskich operatorów infrastruktury krytycznej (przedsiębiorstwa z branży energetycznej, ochrony zdrowia i mobilności). Jednym z głównych zadań jest migracja bazy danych z Oracle do PostgreSQL.

Pozostałe zadania:

  • Tworzenie usług internetowych i aplikacji backendowych w różnych obszarach tematycznych
  • Praca w zwinnych, cross-funkcjonalnych zespołach
  • Ścisła współpraca z Front-end Developerami, Project Managerami, QA
  • Analiza wymagań klienta, tworzenie koncepcji implementacji, projektowanie oprogramowania oraz uczestniczenie w szacowaniu nakładu pracy
  • Przeprowadzanie Code Review

Tech Stack:

Java, Spring, MySQL, REST, SOAP, Apache Camel, Git/Bitbucket, Jira, Jenkins, Sonar, Liquibase

Wymagania

  • Doświadczenie z Java - min. 5 lat
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego - min. B2
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Spring i w tworzeniu usług internetowych (REST, SOAP)
  • Doświadczenie z Git/Bitbucket, Jira, Jenkins, Sonar
  • Wykształcenie techniczne (inż./mgr)

Nice to have:

  • Cloud
  • Znajomość frameworków JavaScript

Must have

  • Java
  • Spring
  • MySQL
  • REST
  • SOAP

Nice to have

  • Apache Camel
  • Liquibase