Project Manager with German

VM.PL Sp. z o.o.
  • Wrocław
Work level
Mid
office or remote
Job Type
Full-time
Salary
B2B 15 120 - 23 520
contract 10 600 - 16 500

Job description

VM.PL Software House - ponad dekada doświadczenia we wspieraniu średniej wielkości firm w całej Europie (głównie kraje DACH) w rozwoju ich systemów i narzędzi IT. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy blisko 475 różnych projektów dla ponad 60 klientów z różnych branż w Europie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, rodzinną atmosferę w zespole i bardzo niski wskaźnik rotacji. Na przestrzeni lat VM.PL stało się uznanym pracodawcą przyciągającym najlepszych specjalistów z dziedziny programowania. Dużo inwestujemy w nasz Zespół, wiedząc, że ludzie to najlepsze, co mamy do zaoferowania i ciesząc się na wiele kolejnych lat zrównoważonego rozwoju.

Aktualnie poszukujemy Project Managera ze znajomością języka niemieckiego, który wspomoże nasz zespół Delivery w dostarczaniu jakościowych produktów i usług dla naszych klientów.

Twoje zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami IT
  • Wspieranie klientów, naszych zespołów i dostawców w budowaniu ciekawych aplikacji na najwyższym poziomie technologicznym
  • Proponowanie, wprowadzanie i realizowanie efektywnych metodologii pracy, np. Agile
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w projektach
  • Zapewnianie jakości i terminowości zadań
  • Planowanie, monitorowanie i utrzymanie budżetu projektów
  • Przykładanie szczególnej uwagi do relacji opartych na zaufaniu i współpracy
  • Doradztwo techniczno-biznesowe dla klientów z regionu DACH
  • Współpraca z Head of Delivery VM.PL

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Wrocław i okolice
  • Wymagany język: angielski i niemiecki
  • Forma zatrudnienia: UoP lub B2B
  • Wynagrodzenie: 90 - 140 PLN/h B2B lub 10 600 - 16 500 zł brutto UoP
  • Czas pracy: 40h/tydzień
  • Godziny pracy: elastyczne
  • Możliwość pracy zdalnej: tak
  • Wyjazdy służbowe: sporadycznie (dostępny samochód służbowy)
  • Benefity: Multisport, Luxmed, ubezpieczenie NNW, lekcje EN i DE, budżet szkoleniowy, imprezy, meetupy, prezenty świąteczne, firmowa łódka ;-)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego - min. B2/C1
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT (np. Project Manager, Product Owner, Delivery Manager, Scrum Master, Team Leader)
  • Znajomość aspektów technicznych w podstawowym zakresie: workflow, bazy danych, architektura aplikacji webowej, architektura infrastruktury, testy (w tym testy wydajnościowe i bezpieczeństwa), wyceny aplikacji, harmonogramowanie, budowanie ofert, kontrolowanie budżetu, itp.
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania niestandardowych wyzwań projektowych
  • Znajomość: Jira lub Redmine
  • Znajomość dowolnego języka programowania z następujących: Java, JavaScript, C++, C#, PHP
  • Samodzielność, rzetelność, nienaganna prezencja i nastawienie na jakość
  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych (region DACH)

Nice to have:

  • Doświadczenie w realizowaniu projektów IT dla klientów z regionu DACH
  • Prawo jazdy kat. B

Must have

  • Managment
  • Jira
  • SCRUM
  • Redmine

Nice to have