Magento Developer

VM.PL Software House
Wrocław
13 440 - 23 520 PLN
  • Magento
  • Mid
  • office or remote

Job Description

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu najwyższej klasy dedykowanego oprogramowania. W ciągu naszej historii ukończyliśmy 475 różnorodnych projektów z wielu branż dla ponad 60 klientów z całej Europy. Zdajemy sobie sprawę, że wspólny sukces musi opierać się na wzajemnym zaufaniu, dlatego naszymi głównymi atutami są wiarygodność i profesjonalizm. W VM.PL dbamy o bliskie relacje nie tylko z naszymi klientami, lecz również wewnątrz firmy. Dążymy do tego, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i chcieli zostać z nami jak najdłużej. Dzięki naszym staraniom udaje nam się utrzymać dotychczasową niską rotację pracowników na poziomie 5%.

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Wrocław lub 100% zdalnie
  • Forma zatrudnienia: B2B lub UoP
  • Biuro VM.PL znajduje się na ul. Kościuszki 82
  • Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia
  • regular: 80 - 120 zł/h netto B2B lub 9500 - 14 000 zł brutto UoP
  • senior: 110 - 140 zł/h netto B2B lub 13 000 - 16 5000 zł brutto UoP
  • Czas pracy: pełen etat
  • Godziny pracy: elastyczne
  • Benefity: Multisport, Luxmed, ubezpieczenie NNW, lekcje DE i EN, budżet szkoleniowy, imprezy, meetupy, prezenty świąteczne, firmowa łódka " Boat Office" ;)

Aktualnie w VM.PL Software House poszukujemy osoby na stanowisko Magento Developer, która dołączy do zespołu klienta z Niemiec.

Informacje o projekcie:

Wraz z naszym niemieckim parterem rozwijamy platformę służącą do zarządzania treścią przedsiębiorstwa, a następnie do optymalizacji tych treści pod kątem wyszukiwarek (SEO). Klient od 20 lat specjalizuje się w rozwiązaniach E-Commerce, Enterprise-Content-Management, Serach Engine Advertising (SEA) i Search Engine Optimization (SEO). Technologie używane w projektach klienta: PHP, Magento, Shopware, Docker, Composer, Gitlab CI/CD, GIT, PHPStorm, Browserstack, Jira, Confluence, Mattermos.

Twoje zadania:

  • Będziesz pracować z nami nad ciekawymi projektami w oparciu o Magento 2 (Magento Open Source lub Adobe Commerce) w roli Backend Developera lub Full-stack Developera
  • Będziesz częścią doświadczonego zespołu, składającego się z 2-4 programistów oraz Projekt Managera i Product Ownera
  • Sam/a możesz dobierać sobie zadania realizowane w projekcie - od budowania koncepcji technicznej, poprzez wdrożenie ich na produkcji
  • Oprócz głównego projektu (60%-80%), będziesz wspierał/a 1-2 inne projekty jako backup

Wymagania:

  • Doświadczenie z PHP - min. 3 lata
  • Doświadczenie z Magento lub dobra znajomość Symfony/Laravel/Zend
  • Doświadczenie w tworzeniu i/lub wdrażaniu web services (REST lub SOAP)
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Komunikatywność i otwartość na rozwój

Nice to have:

  • Doświadczenie z Shopware
  • Znajomość języka niemieckiego

Must have

Laravel
CSS
Magento
PHP
Git
Docker

Nice to have

Shopware

Tags

Magento
Magento
PHP
Remote

Fill in the form and attach CV file