Java Developer

TUiR WARTA S.A.
  • Warszawa
Work level
Senior
office or remote
Job Type
Full-time

Job description

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie, kodowanie, testowanie, dokumentowanie rozwiązań w Java dla potrzeb naszego biznesu
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • współpraca z analitykami i klientem wewnętrznym przy ustalaniu wymagań dla realizowanych zmian
  • proaktywne działanie w zespole dla podnoszenia jego efektywności, jakości i rozwoju używanych technologii

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w Java (11+)
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
  • znajomość Spring
  • znajomość baz danych i SQL
  • odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane

  • JavaScript i Angular
  • znajomość zagadnień integracyjnych
  • znajomość SOAP/REST
  • obsługa systemu Linux

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie, w której:

- relacje i sposób zarządzania oparte są na zaufaniu,

- przełożeni nie mówią co masz robić, ale stawiają przed Tobą problemy, które należy rozwiązać,

- współpracownicy naprawdę robią to co kochają i zawsze chętnie Ci o tym opowiedzą,

- będziesz mógł nieustannie się doskonalić i poznawać nowe technologie

- wspołtworzenie dobrej atmosfery jest tak samo ważne jak pisanie dobrego kodu

Do rekrutacji zapraszamy również studentów ostatnich lat kierunków związanych z informatyką!

Must have

  • SQL
  • Java
  • Spring

Nice to have

  • SOAP
  • REST
  • Javascript