Senior C# Developer

Sagitum S.A.
  • Rzeszów
Work level
Senior
office or remote
Job Type
Full-time

Job description

Kluczowe zadania

  • Prowadzenie projektów softwarowych przez wszystkie cykle jego życia:
  • analiza wymagań klienta i planowanie wdrożenia,
  • implementację, tworzenie nowych funkcjonalności,
  • testy jednostkowe, testy integracyjne, testy jakościowe/wydajnościowe,
  • wdrożenie,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • utrzymanie.
  • Opracowywanie konceptów biznesowo-technicznych nowych i zmienianych funkcjonalności w programach.
  • Rozwijanie i optymalizacja metodyki prowadzenia projektów oraz prowadzenie związanej z nią dokumentacji.
  • Stała współpraca z Kierownikiem projektu, wsparcie pod kontem technicznych i analitycznym.
  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu
  • Raportowanie z postępu pracy nad projektem.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach.
  • Umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia np. B2B.
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie dopasowane do doświadczenia.
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT.
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Benefity, m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny.

Must have

  • C#
  • .NET
  • Entity Framework
  • net core
  • Linq
  • NUnit/XUnit
  • WinForms
  • Django
  • Python
  • Flask
  • SQL

Nice to have