SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH I CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka" Sp. z o.o.
  • n/a
  • Senior

Job Description

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek techniczny związany z informatyką/cyberbezpieczeństwem,
  • minimum 5 lat stażu pracy, w tym minimum 3 lata na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów IT, związanych z bezpieczeństwem oraz organizacją procesów biznesowych,
  • znajomość współczesnych technologii IT w zakresie software oraz hardware w kontekście bezpieczeństwa,
  • udokumentowane doświadczenie w wytwarzaniu pełnej dokumentacji oraz procedur z zakresu cyberbezpieczeństwa „od podstaw” dla przedsiębiorstwa,
  • umiejętność zrozumienia problemu i odpowiedniego zamodelowania ścieżki jego rozwiązania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielność w realizacji zleconych projektów i zadań,
  • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, terminowość, skrupulatność i zaangażowanie,
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego reagowania na problemy,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • budowa kompleksowego rozwiązania cyberbezpieczeństwa dla przedsiębiorstwa, w tym zasad, procedur i wszelkich dokumentów niezbędnych do spełniania wymogów określonych w przepisach oraz dobrych praktykach,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i formalnej dla procesów, usług i dostaw związanych z IT oraz OT pod kątem cyberbezpieczeństwa,
  • realizacja zadań związanych z ustawą o KSC oraz innymi przepisami prawa,
  • wsparcie pracowników przedsiębiorstwa w zakresie opracowywania rozwiązań usprawniających ich pracę, przy zachowaniu bezpieczeństwa cyber,
  • współpraca z CSIRTami oraz z Ministerstwem Infrastruktury i innymi instytucjami państwowymi w zakresie realizacji zadań związanych z bezpieczeństwem cyber w tym obsługa incydentów, szacowanie ryzyka itp.
  • współpraca z dostawcami usług dla Portu w zakresie ich utrzymania i spełnienia zasad bezpieczeństwa oraz nawiązywanie współpracy w dodatkowych czynnościach np. audyty zewnętrzne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia i certyfikaty,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu,
  • pakiety socjalne w ramach ZFŚS oraz benefity pozapłacowe.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka" Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Must have

n/a

Tags

n/a

Fill in the form and attach CV file