Laravel FullStack Developer

Polcode Sp. z o.o
  • Warszawa
Work level
Mid
fully remote
Job Type
Full-time
Salary
B2B 7 000 - 14 000
contract 6 000 - 12 000

Opis projektu

Jesteśmy polskim software house’em, współpracujemy ze startupami, SaaS’ami i eCommerce’ami z całego świata. Specjalizujemy się w technologiach open-source.

Od 2006 roku wiele nauczyliśmy się o branży IT, dlatego doceniamy Twój czas i wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które aplikujesz.

Pracuj zdalnie z dowolnego miejsca na świecie lub w jednym z naszych biur w Warszawie, Krakowie czy Białymstoku.

Twoje zadania

  • Tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o najnowsze wersje. Laravel - zgodnie z najlepszymi standardami.
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM).
  • Współpraca z klientami z całego świata.
  • Estymacje czasochłonności zadań programistycznych.
  • Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Kogo szukamy?

Jeśli:

  • Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.
  • Doskonale znasz PHP 7.
  • Masz komercyjne doświadczenie z frameworkiem Laravel, liczące co najmniej 2 lata.
  • Swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript).
  • Masz za sobą kilka komercyjnych projektów w React.js, Vue.js lub Node.js.
  • Posiadasz dobrą znajomość baz danych (głównie MySQL).
  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

Must have

  • Laravel
  • PHP
  • Javascript
  • HTML
  • CSS
  • React.js
  • MySQL

Nice to have