Test Automation Engineer

CSHARK
  • Wrocław
Work level
Senior
fully remote
Job Type
Full-time
Salary
B2B 16 000 - 21 000

Job description

CSHARK tworzymy oprogramowanie i produkty cyfrowe. Pomagamy korporacjom w transformacji i innowacjach, a start-upom w przekuwaniu pomysłów na biznes. Najczęściej po prostu tworzymy aplikacje, razem z częścią koncepcyjną, biznesową i projektowaniem doświadczeń użytkowników.

Jesteśmy na rynku ponad 7 lat, a na pokładzie mamy ponad 300 członków zespołu. Wyrośliśmy na projektach FinTech, ale coraz częściej tworzymy projekty dla innych branż takich jak biotechnologia, branża muzyczna, branża energetyczna, branża transportowa z elementami IoT. Pracujemy z produktami cyfrowymi, a produkty fizyczne, takie jak np. słuchawki czy biżuteria — cyfryzujemy.

Szukamy osoby na stanowisko Test Automation Engineer, która będzie współtworzyć projekty realizowane dla naszych międzynarodowych klientów. Praca na tym stanowisku skupia się głównie na tworzeniu testów automatyzujących oraz strategii testowych.

Dowiedź się więcej o projektach, które tworzymy: https://cshark.com/projects/

W SKRÓCIE:

🌎 100% ZDALNIE albo z biura (Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała) - Ty wybierasz!

💰  16 000 PLN -  21 000 PLN + VAT

☑️ Umowa B2B

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zespołowy oraz samodzielny udział w tworzeniu test planów i przypadków testowych.
  • Komunikacja pomiędzy biznesem, a developerami.
  • Tworzenie strategii testowych.
  • Projektowanie oraz pisanie testów automatyzujących przy użyciu narzędzi open source'owych.
  • Ustalanie priorytetów, planowanie aktywności testowych.
  • Analiza roadmap, epics oraz user stories.
  • Raportowanie wyników z wykonanych testów.
  • Aktywne wsparcie przy analizie i szukaniu rozwiązań przy napotkanych problemach.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu strategii oraz planów testowych.
  • Masz doświadczenie w testowaniu aplikacji Mobilnych/Web.
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie testowania white/black box.
  • Masz doświadczenie w wykorzystywaniu frameworków (Appium/Cypress).
  • Znasz języki programowania (C#/JavaScript).
  • Pracowałeś z narzędziami Jira oraz XRay.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu CI/CD.
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim (min. B2)
  • Masz doświadczenie pracy w środowisku Agile/Scrum.

⚓️ KILKA POWODÓW DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ NA NASZ POKŁAD:

  • Jesteśmy firmą, w której można w 100% pracować zdalnie (i tak pozostanie), natomiast dajemy też wybór pracy z biura we Wrocławiu, Katowicach i Bielsku-Białej.
  • Pracujemy w najnowszych technologiach nad produktami które zmieniają świat i głównie dla klientów zagranicznych
  • Posiadamy płaską strukturę – nie jesteśmy korporacją i nie chcemy nią być 🙃.
  • Możesz się wiele nauczyć od kolegów (pracujemy w małych zespołach).
  • Mamy zgrane teamy i dbamy o regularne integracje – często wychodzimy, by wspólnie świętować.
  • Oferujemy bonusy za polecenia pracownicze (od 3000 PLN do 7000 PLN).
  • Dbamy o rozwój naszych Rekinów poprzez organizowane certyfikacje, szkolenia techniczne i warsztaty z soft skills.
  • Organizujemy zdalne zajęcia z j. angielskiego i zapewniamy dostęp do biblioteki firmowej.
  • Będziesz mógł zostać autorem artykułów publikowanych na naszym technicznym blogu -  https://cshark.com/blog/
  • Dobra atmosfera - na co dzień dajemy Ci możliwość rozwoju w dobrze ułożonym środowisku oraz ze świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach, którzy mają też poczucie humoru i inne zajawki po godzinach.

Must have

  • C#
  • Javascript
  • Test Planning
  • Scrum
  • Cypress
  • Appium
  • Black box testing

Nice to have