Młodszy specjalista ds. szkoleń projektach IT

Centralny Ośrodek Informatyki
  • Warszawa
Work level
Junior
office or remote
Job Type
Full-time

Job description

Dołącz do naszego zespołu trenerów – ludzi energicznych, odpowiedzialnych, dążących do rozwoju siebie i słuchaczy. Będziesz wspierać zespół w organizacji szkoleń, których celem będzie m.in. budowanie kompetencji użytkowników z zakresu działania systemów informatycznych. Centralny Ośrodek Informatyki (COI) poszukuje osób posiadających wysokie zdolności organizacyjne i komunikacji oraz mających doświadczenie w opracowywaniu materiałów szkoleniowych, prezentacji.

Zakres obowiązków:

Doradztwo i konsultacje na rzecz COI i jego klientów, w szczególności:

  • Prowadzenie i koordynacja szkoleń dla klientów COI,
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i informacyjnych dotyczących produktów i usług oferowanych przez COI,
  • Wsparcie merytoryczne działań marketingowych dla produktów i usług COI,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych będących w kompetencji Pracownika;
  • Przeprowadzanie konsultacji i szkoleń dla pracowników instytucji publicznych realizujących zadania przy wykorzystaniu systemów tworzonych i utrzymywanych przez COI, w tym:
  • Udział w tworzeniu planu i harmonogramu prac szkoleniowych,
  • Opracowywanie programu, prowadzenie i koordynacja szkoleń,
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych oraz instrukcji produktowych dla użytkownika końcowego,
  • Wsparcie merytoryczne i komunikacja z klientem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Częściową pracę zdalną.
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników.
  • Rynkowe wynagrodzenie.
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą

Must have

Nice to have